Wybierz świat, który będziesz zwiedzać

Świat wirtualnej rzeczywistości jest przepiękny. Już nic nigdy nie będzie takie samo.

Nie ważne ile masz lat, jaką płeć i czym się zajmujesz gdyż świat, który Ci pokażemy jest wyjątkowy i atrakcyjny dla każdego, bez wyjątku !

Nasze stanowisko do doświadczania Wirtualnej Rzeczywistości udostępniamy w naszym Salonie przy ul . Galaktycznej 31 D w Gdańsku. Do Państwa dyspozycji mamy najnowszy na rynku HTC Vive orac Okulary Samsung Gear VR.

Sekcje

 • Rozrywka i muzyka

  Piosenka zaśpiewana przez Bono bezpośrednio przed Tobą, Bajkowy świat Goblinów, kosmiczny Ping-Pong, extremalnie szybki Roller Coaster i wiele wiele innych …
 • Podróże

  Zdobywanie szczytów, przechadzka po Nowym Yorku a może szczyt wulkanu na Islandii? O wyprawie na Marsa nie wspominając…. Ty wybierasz gdzie chcesz się wybrać.
 • Edukacja

  Czy zastanawiałeś się kiedyś jakby to było przeskanować organizm człowieka od góry do dołu? A może wolisz zwiedzić stary kościół w Anglii? Czy spotkanie z wielorybem oko w oko to ciekawa lekcja biologii? Jeśli choć raz odpowiedziałeś tak to musisz koniecznie do nas przyjść !
 • Sport

  Jeśli lubisz się poruszać to dobrze trafiłeś. Z Sekcją sport możesz trafić w 10 swoich sportowych preferencji. Pomoże Ci w tym np. strzelanie z łuku lub trafianie do dołka kijem golfowym.
 • MIX

  Ustalamy na początku co interesuje Cię najbardziej z poszczególnych sekcji i tworzysz w ten sposób swoją OSOBISTĄ SEKCJĘ VR.

Gotowy na wspólną wybrawę! Daj ponieść się emocjom - Zarezerwuj termin